Archiv novinek
8.9.2009 - Takže pro všechny věrné i náhodné posluchače MSSB mám nemilou zprávu. Je tomu již pár dní, co jsem se bavil s Igorem o tom, co bude s touhle kapelou dál a dostalo se mi odpovědi, že končí. Věděl jsem to již delší dobu, jen teď už je to potvrzeno. Osudy členů se prostě rozcházejí a již není dostatek prostoru pro další pokračování. Tak doufejme, že se v budoucnu najde kapela, která zaplní místo na uvolněné Prostějovské ska scéně. Tímto chci poděkovat všem, kteří chodili na koncerty, vytvářeli atmosféru a bavili se skákajíce pod pódiem. (i když nemám co děkovat, protože s něma nemám nic společnýho, ale oni by řekli něco podobnýho :-)
  A nakonec už jen tedy sbohem - Honza B.
4.6.2009 - Přátelé MSSB, máme pro Vás opět hned několik zpráv. Ta první, do galerie jsme přidali fota z prostějovského Majálesu. Ta druhá, můžete se těšit na náš další koncert, opět na nádvoří Prostějovského zámku, tentokrát 16.června, víc v kalendáři! Bude to shooow! Přijďte nás podpořit! A nakonec, ta třetí, i my jdeme s dobou a založili jsme si Facebook profil, podpořte nás i tam!
4.5.2009 - Helouu, příznivci MSSB! Máme pro Vás další zprávy! Po delší době jsme přidali fotky z akce v Apollu(28.3), takže prohlížejte v galerii! A navíc nás/vás čeká další koncertování. To první 7.května v Prostějově a druhé, hned o den později, 8.května v olomouckém S-klubu. Více v kalendáři!
15.4.2009 - Aktualizovali jsme sekci Kapela! Podívejte se kdo přibyl a kdo ubyl! A navíc Vás čekají nové fotky! Tak směle do prohlížení!
12.4.2009 - Velikonoční čas spojený s volnem nám hraje do karet! A tudíž máme hodně času na to, abychom udělali spoustu důležitých věcí! Již brzy Vás čeká aktualizace sekce Kapela, taky pro Vás chystáme pár velice povedených fotografií a nakonec přibyde (možná) i nová záložka v menu! Pro více zábavy pro Vás!
29.3.2009 - Kdo včera zavítal do prostějovského hudebního klubu Apollo, jistě nelitoval!! Akce s názvem Ska for children se povedla na výbornou a my Vám děkujeme za Vaši účast a podporu! A není to to poslední co pro Vás máme přichystáno! Sledujte v nejbližších dnech náš web a dovíte se víc!
5.3.2009 - Webové zmrtvýchvstání Mainstreetu je tady! Opět rozjíždíme činnost internetových stránek a máme pro Vás několik novinek! Vážně je na co se těšit!
  A hned začneme novinkou! MSSB má nového člena! Bohužel nás opustil Mr.Jacob, ale jeho místo zdatně zastoupil šílený kytarový hráč Mišuta. Jestli chcete vědět víc, sledujte v nejbližších dnech sekci kapela.
  Nejlépe však uděláte, když našeho nového člena uvidíte a uslyšíte společně s celým MSSB v sobotu 28.března v prostějovském Apollu 13!! Rozhodli jsme, že uděláme něco pro dobrou věc a vystoupíme v rámci akce Ska for children, kde výtěžek akce bude věnován dětskému domovu v Plumlově! Proto přijdtě podpořit nejenom nás, ale i lidi, kteří podporu opravdu potřebují!! Více informací na stránkách apolla13 a i zde se v nejbližích dnech objeví podrobnější informace. Těšíme se na Vás!
31.12.2008 - Po krátkém zimním spánku a po Vánočních svátcích se Vám opět ozývají členové z Hlavní Ulice! Z důvodu předvánočního shonu jsme tak nějak pozapomněli spravovat náš web a tudíž dnes, na poslední chvílí, jsme tu s tímhle přáním do Nového roku. Takže: Do toho nadcházejícího roku 2009 přejeme všem našim fanouškům ale samozřejmě všem lidem v našem okolí plno zdaru a úspěchu a taky především pravou nefalšovanou pohodu přímo z Jamajky! Užívejte života, poslouchejte ska a mějte se rádi! Krásný nový rok 2009. Členové MSSB
3.11.2008 - Máme pro vás/nás další koncert! Ovšem výjimka je v tom, že nyní zavítáme pro nás do dosud neznámého prostředí. 15.listopadu totiž hrajeme v Zámeckém klubu v Hranicích na Moravě. Více v kalendáři.
30.10.2008 - Jak jinak slavit státní svátek než prací. Tak přesně tohohle hesla jsme se drželi v úterý celý den a společně se svými bratry ze Zion Squadu jsme urputně pracovali na přestavbě naší společné zkušebny v prostorách CČSH(církev československá husitská). Především nám šlo aspoň o častečné odzvučnění místnosti, ale taky o útulnost celého prostoru. Po vyklizení a vyčištění místnosti jsme zjistili, že máme najednou neobvykle moc místa, což nás velice potěšilo a my doufáme, že budeme moci v naší "nové" zkušebně připravovat pro vás ty největší hity!:) Fotodokumentace v galerii.
19.10.2008 - Unbelievable action! Že moc dobře neovládáte angličtinu? Nevadí! Zkrátka neuvěřitelná akce!! A jaká že to akce?.. Přece ta včerejší, v prostějovském hudebním klubu apollo13! Black music night! Ti, kteří se účastnili, jistě nelitují a my jim děkujeme za jejich podporu! Vy všichni jste byli úžasné publikum. Více o akci v kalendáři a fotky můžete vidět ve foťáčku.
4.10.2008 - V galerii se můžete podívat jak úporně dřeme na koncert a taky se můžete podívat na plakát, který již brzy zaplaví ulice města.
25.9.2008 - Rozhodli jsme, že vám pomůžeme s orientací na našem webu, přece jenom i pro nás samotné je těžké se tu zorientovat. Takže, kdo z vás by chtěl vidět fotky a zavítat tak do galerie, stačí když kliknete na foťáček. Ten z vás kdo chce vyjádřit svůj názor nebo prostě jen tak tlachat, může kliknout na mikrofon. Koho zajímá kde budeme vystupovat, popř. kde jsme vystupovali ať klikne na kalendářík. No a konečně bedna od sound systemu vám prozradí ostatní informace. Já osobně doporučuji proklikat úplně vše
24.9.2008 - Novou etapu MSSB nemůžeme zahájit jinak než koncertem. A to ve velkém stylu. Přijďtě se na nás podívat do Apolla. Pro více informací klikněte na kalendářík.
 Pokud se však z nějakého důvodu nemůžete dostavit, tak nemusíte zoufat. Přineseme vám spoustu fotek a možná i něco víc. ;-)
22.9.2008 - Vítejte na nových webových stránkách Prostějovské kapely Main street ska Band. Inovace zasáhla nejen tyhle stránky ale dotkla se i samotného MSSB. Můžete se zde těšit na spoustu zajímavých informací o naší kapele, naší hudbě a vůbec o čemkoli co vás bude zajímat. Samozřejmě o nás!
 První změna se týká členů kapely. Možná si někteří z vás všimli, že v sekci kapela se neobjevuje Peťa, který s námi hrál na klávesy. Ano je tomu tak, hrál a už hrát nebude. Z osobních důvodů s námi ukončil spolupráci. Ale to neznamená, že když není na fotce, že na něj zapomeneme.

TOPlist